מתחברים לעולם
בטוח יותר

מתחברים לעולם
בטוח יותר

הסיפור שלנו

בשנת 2020 לאחר דיווחים על עליה מסיבית במקרי האלימות במשפחה בעולם, והמקרים הקשים שפורסמו במדיה התקשורתית, ניצת מחדש הרצון אצל השותפים הוותיקים ליצור ולהביא פתרון חדשני ויצירתי שסוף סוף יוכל לתת מענה למקרים הקשים אליהם אנחנו נחשפים בתחום האלימות במשפחה.

זמן קצר לאחר מכן נולד הרעיון – לייצר SDK שיאפשר להטמיע כפתור, דמוי פרפר, אשר נותן לפונה אפשרות ליצור שיח דיסקרטי עם גורם מקצועי בתחום האלימות במשפחה, בכל אפליקציה ואתר אינטרנט בעולם.

הבחירה בפרפר כסמל לא הייתה מקרית, הפרפר מסמל יציאה לחופש, טרנספורמציה והתפתחות. הרעיון היה ליצור סמל עולמי שיהיה מזוהה עם האלימות במשפחה כך שכל אדם שיהיה זקוק ידע שהפרפר שם בשבילו, בכל זמן ובכל מקום.

החזון לעתיד

עבורנו, צוות כפתור הפרפר, יש חזון עיקרי ומוביל שמנחה אותנו בכל צעד בדרך – לאפשר לכל איש ואישה בעולם, אשר סובלים מאלימות במשפחה, לקבל ייעוץ, תמיכה וסיוע, באופן מהיר בכל זמן, יעיל ודיסקרטי ככל האפשר.

שמנו לעצמנו מטרה להעלות את כמות הדיווחים על מקרי אלימות במשפחה, לצמצם את היקף תופעת האלימות, להעלות את המודעות ולמגר את הבושה הנלוות לקורבנות האלימות, ובעיקר – לייצר את הפלטפורמה הכי נגישה וחדשנית ולסייע, כמיטב יכולתנו, בהצלת חיים.

בעקבות המצב הבטחוני אנו מצטרפים למאמץ להפיג את חוסר הבהירות ולספק תמיכה לציבור הרחב, עבור כל מי שזקוק.ה לסיוע ועבור כל מי שמעוניינ.ת לספק עזרה

מוזמנים לעבור לחמ"ל המלחמה של הפרפר למציאת דרכים לעזור ולקבל סיוע